o firmie

 

Założycielem firmy SIMAR Zakład Przezwajania Silników Elektrycznych jest Marek Cywicki, który z pasji do silników elektrycznych postanowił otworzyć  firmę zajmującą się ich remontami.


Był rok 1984 kiedy w swoim garażu otworzył małą firmę liczącą kilka osób. Zajmowali się głównie przezwajaniem silników małej mocy, elektronarzędzi  i drobnych sprzętów gospodarstwa domowego. Z czasem zapotrzebowanie na przezwajanie silników rosło, firma zatrudniała nowych nawijaczy, pojawiały się duże jednostki i firma pomyślała o większym pomieszczeniu. W miarę rosnących oczekiwań swoich klientów firma wprowadziła do sprzedaży nowe silniki elektryczne i uruchomiła produkcję szczotek elektrycznych.

 


Kilka lat później firma przeniosła swoją siedzibę w inny rejon Czeladzi, wybudowano halę wyposażoną w suwnicę do 5 ton, zainwestowała w maszyny ułatwiające pracę ludzi i rozbudowała dział sprzedaży i produkcji. Obecnie firma liczy kilkudziesięciu doświadczonych pracowników (część z nich pracuje od początku istnienia), posiada własną halę, nawijalnię, warsztat mechaniczny, tokarnię i dysponuje własnymi środkami transportu. Posiada grono stałych klientów i cały czas poszerza granice terytorialne zasięgu świadczonych usług coraz częściej wychodząc poza granice kraju.

 

messe berlin SIMARSwoją wiedzę w temacie remontu silników firma stara się pogłębiać poprzez uczestnictwo swoich przedstawicieli w Międzynarodowych Targach CWIEME w Berlinie. Miejsce to pozwala zapoznać się z najnowocześniejszymi rozwiązaniami technologicznymi w tej dziedzinie, poznać kontrahentów z całego świata, a przede wszystkim pozwala nam zaistnieć na arenie międzynarodowej.

 

 

 


W ponad dwudziestopięcioletnim okresie swej działalności firma znacząco poszerzyła granice swojej działalności i nadal pozostaje otwarta na nowe wyzwania i oczekiwania swoich klientów. Dołącz do nich 
SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!